Sponsorzy szkoły

Wdzięczność trudno jest ubrać w słowa… wtedy proste- ,,dziękujemy"- zawiera wszystko co chcemy wyrazić!..

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz Uczniowie składają serdeczne podziękowanie wszystkim Sponsorom, którzy wspierali, wspierają i będą wspierać naszą szkołę.

Ta życzliwa pomoc przybiera różne formy.
Za każdą z nich serdecznie dziękujemy!!!

W roku szkolnym 2016/2017 pomoc otrzymaliśmy od:

1. Zarządu i Rady Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Kowalu - wspracie  finansowe na zakup paczek Mikołajkowych dla uczniów

2.  ZAKŁADOM PRZEMYSŁU CUKIERNICZEGO BAŁTYK SP. Z O.O., Włocławek - przekazanie artykułów spożywczych – dużej ilości słodyczy, które zostały wykorzystane jako forma nagrody dla uczestników konkuru - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy OMNIBUS, VI edycja.

3. Sklep wielobranżowy, Paweł Ręgocki, Fabianki - przekazanie artykułów, kyóre zostały wykorzystane jako forma nagrody dla uczniów biorących udział w różnych konkursach.

4. Pana Józefa  Piecucha, Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Bogucin - Dzień Dziecka.

5. Pana Ireneusza Ziółkowskiego "Ir-Pol" Firma Wielobranżowa Szpetal Górny - Dzień Dziecka.

6. Osób prywatnych, które wsparły nas w różnych przedwsięwzięciach.

Dziękujemy!!!! :)

W roku szkolnym 2015/2016 pomoc otrzymaliśmy od:

1. Zarządu i Rady Nasdzorczej Banku Spółdzielczego w Kowalu - wspracie  finansowe na zakup paczek Mikołajkowych dla uczniów

2. PPHU BOMILLA Sp. z o.o. Włocławek - przekazanie artykułów spożywczych – dużej ilości słodyczy, które zostały wykorzystane jako forma nagrody dla uczestników konkursów.

4. Pana Józefa  Piecucha, Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze Bogucin.

5. Pana Ireneusza Ziółkowskiego "Ir-Pol" Firma Wielobranżowa Szpetal Górny.

6. Pani Emilii Gurczyńskiej, Sklep Spożywczy Chełmica Duża.

7. Pana Władysława Wiśniewskiego, Sołtys Chełmicy Dużej.

8. Pani Moniki Urbańskiej.

9. Pana Sławomira Boruczkowskiego.

10. Strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bogucinie.

11. Policjantów z Komendy Miejskiej  we Włocławku.

12. Osób prywatnych, które wsparły nas w różnych przedwsięwzięciach.

W roku szkolnym 2014/2015 pomoc otrzymaliśmy od:

• Szkoła Podstawowa w Świątkowiźnie
    Świątkowizna 25